Zainwestuj z nami

Saranda oferuje nie tylko przepiękne plaże, turkusową wodę Morza Jońskiego i niskie ceny pobytu. To także doskonałe miejsce do inwestycji w nieruchomości. Coraz więcej turystów odwiedza Albanię, a Saranda jest uznawana zgodnie za najpiękniejsze miasto tego rozwijającego się kraju. Rynek nieruchomości pełen jest okazji, a inwestowanie daje szanse na bardzo wysokie stopy zwrotu z zakupionych mieszkań, nawet ponad 50% w czasie jednego roku (przykładem takiego wzrostu wartości jest nasz apartament „Saranda Blue View”: apartament zakupiony w 2017 roku za kwotę 39 000 EUR rok później był już wart ponad 60 000 EUR).

2299AC39
Miasto Saranda na wybrzezu morza jońskiego w Albanii

Swoje inwestycje motywujemy trzema głównymi obserwacjami:

  1. Powstawanie lotnisk w miastach turystycznych zawsze podnosi cenę nieruchomości lokalnych (a Saranda planuje budowę lotniska)
  2. Wyczerpywanie się potencjały krajów arabskich (Egipt, Tunezja) powoduje migrację turystów do nowych ciekawych destynacji (co wpływa na wzrost cen nieruchomości lokalnych)
  3. Albania ma aspiracje pro-europejskie i jej wejście do Unii Europejskiej spowoduje gwałtowny wzrost cen mieszkań co zapewni inwestorom olbrzymie wzrosty

Nie jest to jednak rynek łatwy. Po pierwsze: prawo jest skomplikowane. Po drugie: dużo jest na rynku agentów, którzy nie informują mniej doświadczonych inwestorów o kluczowych sprawach i doprowadzają do zakupu, z którego mają wysokie prowizję, nie dbając o dobro klienta. I po trzecie: warto wiedzieć jaki lokal kupić i w jakim miejscu, bo niektóre apartamenty, choć ładnie położone, nie są oblegane przez turystów, a w niektórych dzielnicach turyści są nawet przez cały rok.

Miasto Saranda na wybrzezu morza jońskiego w Albanii
Miasto Saranda na wybrzezu morza jońskiego w Albanii

Jako że na rynku albańskich nieruchomości funkcjonujemy już od dłuższego czasu i nasze zakupy, przejęcia i sprzedaże doprowadziły do wysokiego doświadczenia i cennych kontaktów z rzetelnymi kontrahentami, zapraszamy potencjalnych inwestorów do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepszy apartament, zajmiemy się jego ewentualnym remontem, a następnie wynajmiemy go (na naszej platformie + na Booking.com + na AirBnB + na naszych partnerskich witrynach) i obsłużymy inwestora od A do Z jeśli chodzi o obsługę turystów. Pobieramy bardzo niewielkie prowizję od naszych usług i gwarantujemy rzetelną i uczciwą relację.

Kierujemy się zasadą: „Nie wyważaj drzwi, które już od dawna są otwarte”. Dlatego zamiast męczyć się na nowym, nieznanym rynku, zaufaj naszym specjalistom i napisz w sprawie swojej pierwszej inwestycji w Sarandzie. Nasz zespół da Ci wsparcie i potrzebne narzędzia do czerpania nie tylko wysokich zysków, ale tez przyjemności z inwestowania pieniędzy.

Miasto Saranda na wybrzezu morza jońskiego w Albanii