Saranda

Useful information

Ceny w Sarandzie Cię miło zaskoczą

24maj

Jeśli planujecie wakacje, które nie mają obciążyć Waszego domowego budżetu, to Saranda będzie świetnym pomysłem. Niskie ceny królują w każdym przydrożnych sklepie spożywczym. Znajdziecie w nich praktycznie wszystko co jest potrzebne do zapełnienia rodzinnej lodówki.

W rodzinnych marketach kupicie świeże owoce, warzywa, jajka, mleko i wiele innych produktów, które wytwarzane są przez pobliskich rolników a nie sprowadzane jak w polskich marketach. Jeśli chcesz jeszcze raz poczuć prawdziwy smak pomidorów z lat młodości, to tutaj będzie to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Jak na miejscowość turystyczną przystało, restauracje, kawiarnie i bary zawsze są droższe. Nie musimy jednak obawiać się bardzo wysokich cen. Kawa kosztować będzie około 150 Leków czyli około 5,5 zł, piwo podobnie, zupa 250 Leków czyli 9 zł, pizza to wydatek około 600 Leków co daje 24 zł.

Jeśli mamy ochotę zaszaleć z owocami morza, musimy liczyć się z nieco wyższą kwotą około 1000 Leków czyli 36 zł. Jak widzicie ceny są niskie. Jeśli planujecie wyjazd rodzinny, ceny produktów spożywczych w sklepach oraz w restauracjach nie będą zwalać z nóg.

Teksty powiązane:

– Wynajmij Apartament

– 8 powodów by odwiedzić Sarandę

 

Autor tekstu: Paweł Cieślak

Foto: Konrad Rogoziński

ZOSTAW KOMENTARZ