FAQ

 1.  Jeśli planujesz lot na Korfu a następnie prom do Sarandy, zainteresuj się proszę rozkładem kursów. Najlepiej zarezerwuj go na stronie internetowej https://ionianseaways.com/online-reservation/. Przekraczasz granice Unii Europejskiej więc wymagane będą dokumenty (paszport lub dowód osobisty). Prom płynie od 30 min do 70 min (w zależności typu promu). Miejsce odbioru biletu i płatności podane jest podczas rezerwacji na stronie www. i znajduje się obok głównego wejścia do portu wodnego.
 2.  Promy pływają tylko kilka razy dziennie, dlatego warto sprawdzić, o której ląduje Twój samolot. Musisz wziąć pod uwagę ewentualny nocleg na Korfu. Najlepiej blisko portu. Przykładowe linki do hoteli:

– hotel Atlantis,
– hotel Konstantinoupolis,
– hotel City Marina.

 1.  Z lotniska na Korfu jest około 2,5 km. Pieszo to około 30 min. Taksówką (w zależności od pory dnia) około 10 min.
 2.  Istnieje druga możliwość dostania się do Sarandy. Jest to lotnisko w Joaninie w Grecji. Transport z Joaniny do Sarandy organizowany jest przez naszego kontrahenta. Koszt w obie strony to 100 Euro. Należy zgłosić nam ten fakt najpóźniej 3 dni przed planowanym lotem. Transfer z Joaniny do Sarandy trwa około 90 minut.
 3.  Istnieje jeszcze trzecia możliwość dotarcia do Sarandy (poza samochodem prosto z Polski) i jest nią lot do stolicy Albanii – Tirany. Potem dość niewygodna 6-godzinna podróż na południe może wykluczać ten sposób dostania się na miejsce.
 4.  Najlepszą opcją odbioru kluczy i transportu do apartamentu jest zamówienie transferu za 10 Euro u naszego kontrahenta. Obierze Was z portu wodnego, wprowadzi on do mieszkania i przekaże klucze.
 5.  Innym sposobem jest odebranie klucze pod adresem: Saranda Realestate Angjensia, Imobiliare Saranda, Rruga Butrinti, prane Hotel Grandit 9700 Saranda.
 6.  Obiekt jest przeznaczony dla osób niepalących. Nie ma możliwości rezerwowania pobytu ze zwierzętami domowymi. Mieszkanie przeznaczone jest dla 3 osób.
 7.  Zalecamy wybranie „na sztywno” greckiej sieci „Wind” by uniknąć wysokich kosztów połączeń w Albanii.
 8.  Najtańszą opcją wynajmuj samochodu jest kontakt z naszym kontrahentem w trakcie transportu do apartamentu.
 9.  Polski numer kontaktowy w przypadku problemów to +48506116644.